Студенти відвідали виставку рушників та писанок

20.04.2023 | 21:06

У Світлий Великодній тиждень студенти групи ДШВ-22 відвідали цікаву експозицію писанок і вишивок у Храмі всіх святих Святопокровського жіночого монастиря студійського уставу. Мали змогу насолодитися унікальною колекцією автентичних українських писанок і вишивок , створених українською мисткинею , монахинею – студиткою Дарією Дубляницею . Слухали цікаву розповідь про особливості колекційних писанок , символізм писанкових взорів різних етнічних районів України. Оглянули експозицію робіт сучасних майстрів писанки . Також студенти відвідали Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні. Ми вшанували наших Героїв в ці світлі поминальні дні Великоднього часу . Цей день був насичений і змістовний у Великодньому дусі .

Зоряна ЛАНЦУТА, викладач