Студенти та викладачі Львівського університету вшанували пам’ять жертв Голодомору в Україні

30.11.2020 | 15:10

27 листопада 2020 року Ректор, студенти та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка вшанували пам’ять жертв однієї з найстрашніших трагедій в історії України – Голодомору 1932-1933 років. Традиційно представники університетської спільноти виклали перед пам’ятником Іванові Франку хрест із лампадок – символ страждань, які випали на долю нашого народу, і водночас невгасимої сили та віри української нації.

Після запалювання лампадок студенти, працівники та представники духовенства вшанували жертв трагедії спільною щирою молитвою. Чин панахиди провів капелан Львівського університету отець Мар’ян Мисяковський.

Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник подякував усім небайдужим учасникам заходу за збереження пам’яті про мільйони невинних, життя яких забрав акт геноциду українського народу, організований радянським антилюдським режимом.  На переконання Володимира Петровича, найкращим пошануванням жертв Голодомору є праця кожного громадянина, спрямована на розбудову української державності і недопущення нових національних трагедій.