Студенти спеціальності Соціальна робота успішно здали залік з навчальної (професійно-орієнтованої практики )

05.06.2023 | 21:39

31.05.2023р.студенти спеціальності Соціальна робота Педагогічний фаховий коледж ЛНУ ім. Івана Франка успішно здали залік з навчальної (професійно-орієнтованої практики ). Метою практики є сприяти оптимізації процесу адаптації першокурсників до нових умов навчання та майбутньої професії через ознайомлення студентів з основними напрямами роботи в організаціях, що здійснюють соціальну, соціально-педагогічну та психологічну діяльність з дітьми та молоддю, а також з особливостями професійної діяльності спеціалістів різного профілю, що працюють в цих закладах. Студенти ознайомилися з різними типами установ в яких здійснюється соціальна та соціально-педагогічна діяльність; із сферами їх майбутньої професійної діяльності.

Студенти спеціальності Соціальна робота  щиро вдячні всім керівникам баз практики

за змістовні лекції, гарні екскурсії та маємо надію на подальшу співпрацю!

Верхоляк Марія, викладач