Студенти ознайомилися з діяльністю дитячих клубів Личаківського району

29.04.2023 | 11:38

Студенти спеціальності Соціальна робота Педагогічний фаховий коледж ЛНУ ім. Івана Франка познайомилися з діяльністю дитячих клубів Личаківського району. Дитячі клуби Личаківського району ( Львівської міської територіальної громади )- це мережа безкоштовних гуртків для дітей та підлітків віком від 4 до 18 років. Мережа дитячих клубів Личаківського району нараховує 7 клубів, в яких функціонують 34 гуртки різного спрямування: підготовчі групи для дітей дошкільного віку, художні, театральні, вокальні, хореографічні гуртки, графічний дизайн, іноземні мови, спортивні, національно – патріотичні, а також кімната дозвілля для дітей з особливими освітніми потребами. Більш детально познайомилися з клубом ” Капсула”- вул. Пекарська, 22. Напрямки: ліпка та малювання, гончарство, академічний рисунок, танцювальний, ораторська майстерність, дошкільна освіта, вокал для дошкільнят. Клуби за місцем проживання є ключовою ланкою в системі соціального виховання дітей та підлітків. Їх діяльність спрямована на організацію вільного часу дітей, підлітків та молоді, розвиток інтересів, здібностей, активної, пізнавальної, трудової, культурно- творчої діяльності, духовно- моральне формування особистості. Мета дитячого клубу- створення умов для особистісного зростання дитини шляхом активізації творчого потенціалу, самовизначення і самореалізації в різних видах діяльності.

Марія ВЕРХОЛЯК, викладач