Студенти Коледжу отримали сертифікати за участь у проекті Extend the Lifecycle

30.12.2022 | 13:32
Дякуємо організаторам, а також менеджеру #Junior_Achievement #Vira_Druhova за можливість нашим студентам долучитись до цікавого міжнародного проекту і участі в інноваційному онлайн-таборі Extend the Lifecycle, що відбувся 16-23 листопада 2022 року. Студенти 2-го курсу спеціальності Екологія Юлія Батієвська і Юлія Собець і студентка 1 курсу спеціальності Комп’ютерні науки Чавс Мар’яна ВСП “Педагогічний фаховий коледж ЛНУ імені Івана Франка” працювали в команді зі студентами з польського міста Koninie над проектом створення біологічних пакетів, що можуть розчинятися у воді.
Студенти мали можливість прослухати цікаві лекції та тренінги, створити свої проекти, а також дізнатись багато нового і цікавого!
                                                                                  Химочка Галина, викладач