Студенти-екологи відвідали Мінералогічний музей імені академіка Євгена Лазаренка

09.10.2023 | 10:47
             Студенти-екологи в межах курсу «Вступ до фаху» відвідали  один з музеїв Університету – Мінералогічний музей імені академіка Євгена Лазаренка, що є  одним з найдавніших музеїв Львова.
             Під час екскурсії познайомилися з багатою мінералогічною експозицією, побачили експонати, що зібрані зі всіх куточків світу починаючи з 1850-тих років.
             У Музеї діє багата постійна мінералогічна експозиція, зокрема експонуються деякі нові,  недавно відкриті мінерали – ферсманіт, гагариніт, сребродольськіт та інші, а також мінерали, вперше виявлені на території України.            Крім цього, у Музеї знаходиться колекція псевдоморфоз, представлена скам’янілими залишками рослин і тварин. Різноманітною є колекція скам’янілих дерев, зокрема наявний великий (60 см у поперечнику) зріз з Каліфорнії та уламки з Саксонії, Угорщини й околиць Львова. Багатою є експозиція самоцвітів і ювелірного каміння, серед яких – малахіт, лазурит, бурштин, корали,  тощо. А також є колекція метеоритів та тектитів.
Любов Гілета, викладач ЦК  спеціальності “Екологія”