Студентські будні студентів спеціальності “Екологія”
Навчальна екологічна практика розпочалася з екскурсії у Регіональний ландшафтний парк «Знесіння», де студенти ознайомилися з історією та діяльністю природоохоронної установи, її екологічними та рекреаційними функціями. Дякуємо п. Олександру Завадовичу за цікаву розповідь і знайомство з унікальними локаціями у Львові!!!
Любов Гілета, викладач фахових дисциплін спеціальності