Студентська конференція “Інклюзивна освіта в умовах НУШ”

21.12.2019 | 13:46

Сьогодні в Україні потужних обертів набирає освітня реформа, невід’ємною частиною якої є інклюзивна складова. Кожна школа за своєю філософією повина бути інклюзивною, готовою в будь-який час прийняти кожну дитину, прагнучи створити максимально сприятливе середовище для розвитку її потенціалу.
11 грудня 2019 року  в Педагогічному коледжі відбулася студентська конференція “Інклюзивна освіта в умовах НУШ”.

Студентська конференція відбувалась згідно з програмою:

Вітальне слово Сурмач Оксани Іванівни, кандидата історичних наук, доцента, директора Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Виступи студентів та викладачів:

1.Інклюзине навчання – рівний доступ до якісної освіти.

Доповідач:

Гриньо Людмила Ярославівна, викладач основ корекційної педагогіки

2.Інклюзивний освітній заклад.

Доповідач: Кручик Ангеліна, студентка групи ШКВ-12 Педагогічного коледжу ЛНУ ім.Івана Франка.

Моделювання освітнього простору в умовах реалізації концепції НУШ.

Доповідач: Боднар Любов, студентка групи ДШВ-21 Педагогічного коледжу ЛНУ ім.Івана Франка.

4.Посада асистента вчителя в закладі освіти з інклюзивною формою навчання.

Доповідач: Костів Марія, студентка групи ДШС-11 Педагогічного коледжу ЛНУ ім.Івана Франка.

5.Індивідуалізація навчально-виховного процесу

Доповідач: Худяк Іоанна, студентка групи ШКВ-11 Педагогічного коледжу ЛНУ ім.Івана Франка.

6.Співпраця та партнерство як запорука ефективної організації інклюзивного навчання в умовах НУШ.

Доповідач: Хім`як Христина, студентка групи ШКВ-11 Педагогічного коледжу ЛНУ ім.Івана Франка.

7.Рекомендації щодо організації навчальної діяльності учнів з ООП.

Доповідач: Бап Наталя, студентка групи ДШВ-22 Педагогічного коледжу ЛНУ ім.Івана Франка.

8.Додаткові освітні послуги в інклюзивному середовищі.

Доповідач: Січевська Христина, студентка групи ШКВ-12 Педагогічного коледжу ЛНУ ім.Івана Франка.

9.Контроль і оцінювання навчальних досягнень учнів в інклюзивному класі. Доповідач:

Томаневич Юля, студентка групи ДШВ-21 Педагогічного коледжу ЛНУ ім.Івана Франка.

Організатори семінару Гриньо Людмила Ярославівна, викладач першої кваліфікаційної категорії голова циклової комісії  викладачів фахових дисциплін початкової освіти  та природничо-математичної підготовки і  Галата Діана Романівна, викладач фахових дисциплін початкової освіти.