Студентів Львівського університету відзначили обласними преміями

04.12.2020 | 09:26

3 грудня 2020 року в НУ «Львівська політехніка» представники обласної влади Львівщини нагородили найкращих студентів закладів освіти регіону. Цьогоріч обласні премії отримали дев’ятнадцятеро студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час церемонії нагородження привітав молодь голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. «Ми завжди готові допомогти молодим людям, які прагнуть знань і працюють над собою. Ви достойні цієї премії. Дивлячись на Вас, я впевнений, що у нашої держави є майбутнє. Хочу, щоб Ваші таланти реалізувались в Україні. Разом ми зможемо збудувати сильну Львівщину та сильну України. Ставте перед собою амбітні цілі, попри те, що вони здаються нереальними. Йдіть до своєї мети і Ви її досягнете», – наголосив Максим Козицький.

Після вітальних слів розпочалося вручення премій студентам, які відзначилися у навчальній і науковій роботі, беруть активну участь у громадському житті Університету, міста та області.

Зокрема, обласну премію імені В’ячеслава Чорновола отримала

Христина Хім’як – студентка Педагогічного фахового коледжу.

Щиро вітаємо студентів Львівського університету і бажаємо подальших успіхів на шляху професійного становлення.