Співпраця з молодіжним мистецьким об’єднанням

28.02.2017 | 14:09

З вересня цього навчального року Педагогічний коледж співпрацює з Молодіжним  мистецьким  об’єднанням «Катарсис»  Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова

Керівник театру-студії Жарова Н.П. ‒ мистецтвознавець, режисер. Педагогічне кредо Наталі Петрівни: «Можливо, джерело істинного мистецтва – співчуття. В основі творчості лежить бажання поділитись ним. Йдучи на зустріч цьому бажанню, намагаюсь відкрити закладені в людині здібності, навчити користуватись ними у спілкуванні на сцені та в житті» .

У програмі роботи театру конкурси, дискусії, обговорення, майстер-класи з акторської майстерності, тематичні заходи, вистави.

23 лютого 2017 року театр представив студентам Коледжу  соціально-психологічну виставу «До Вас блаженна» автора С.Злотнікова.  Після вистави відбулось обговорення сюжетної лінії, гри акторів та актуальності теми.

Сенич Г.Б., завідувач лабораторії

Фото Володимира Крука