Шевченко у творчості Євгена Манишина

18.04.2016 | 10:55

31 березня у Палаці Мистецтв відбувся захід, присвячений 70-літтю з дня народження заслуженого художника України Євгена Манишина. Він був людиною, сповненою ідей, прагненням творити, робити цей світ щасливішим, прагнув показати людям красу цього життя і зрозуміти, що кожна людина має своє призначення. Працівники музею підготували фільм про його життя і творчість.

Звернувся до присутніх Ігор Гавришкевич, близький друг Євгена Манишина. Він поділився безцінними спогадами про життя митця, про їх спільні подорожі та надію на краще майбутнє України.

Оскільки вечір був присвячений творчості Тараса Григоровича Шевченка, студенти Педагогічного коледжу прочитали вірші Шевченка «Розрита могила», «Мертвим і живим…», «Добре жить», виконали пісню на слова Шевченка «По діброві вітер виє».

Вечір пройшов у теплій дружній атмосфері, керівник групи Ольга Феськова і всі присутні студенти отримали на згадку книги.

Мудра Іванна та Пирч Мар’яна, студентки групи ДШВ-13