СЕМІНАР ДО РІЧНИЦІ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АТОМНІЙ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ (Природниче відділення)

26.04.2021 | 18:39

До 35-ї річниці від дня трагедії на Чорнобильській АЕС в коледжі відбувся викладацько-студентський on-line семінар.

Захід розпочався з хвилини мовчання. Таким чином, о 12 годині за Київським часом, учасники приєдналися до акції ініційованої Українським інститутом національної пам’яті, коли одномоментно в ефірі українських радіостанцій, на центральних площах міст, біля приміщень державних установ транслювався ролик з моменту трагедії.

Семінар продовжили викладачі та студенти з доповідями:

1. Вибух на Чорнобильській електростанції, ліквідатори, зона відчуження (студент групи ПКК-21 Плакущий Андрій).

2. Географія радіоактивного забруднення в Україні та Світі (студентка групи ПКА-21 Маркович Божена).

3. Соціальний вимір трагедії на Чорнобильській АЕС: екологічні наслідки переселення (екологічної міграції) жителів міста Прип’ять і прилеглих територій з 30-кілометрової зони (викладач С. Я. Стельмащук).

4. Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник (викладач О. З. Луцишин).

5. Чорнобильський туризм. Сталкери (студентка групи ПКБ-12 Кимович Анна).

6. Новий саркофаг – об’єкт «Укриття» (студентка групи ПКБ-11 Коробчук Вікторія).

7. Про серіал HBO «Чорнобиль» (студентка групи ГПК-31 Завада Тетяна).

8. Уроки Чорнобильської катастрофи та майбутнє ядерної енергетики (студентка групи ПКБ-11 Кравчук Діана).

9. Цікаві та маловідомі факти про Чорнобильську катастрофу (викладач О. З. Луцишин)