«Щоб у серці жила Батьківщина»

14.09.2016 | 15:10

13 вересня 2016 р. у СЗШ №55 м. Львова, на базі проходження педагогічної практики студентами групи ШКВ – 22 спеціальності «Початкова освіта», було проведено конкурс малюнка на асфальті серед учнів 4 класів.
Тема конкурсу «Щоб у серці жила Батьківщина» до 25-річчя незалежності України була яскраво розкрита учнями початкових класів у творчих малюнках. Мета заходу: формувати у молодших школярів національну свідомість, гідність, розширювати знання про державні та народні символи України, виховувати любов до рідного краю.
Перед початком конкурсу студентка Оленич Ярина провела бесіду з метою мотивації учасників до творчості. Для заохочення дітей студенти підготували призи у вигляді синьо-жовтих кульок.
Наприкінці конкурсу подвір’я школи прикрасили яскраві, веселі малюнки учнів початкових класів патріотичної тематики.

Керівник практики Кірсанова О.В.