Практичний семінар для вихователів –методистів м.Львова

06.03.2018 | 14:30

У перший день весни Управління освіти ДГП Львівської міської ради спільно з НМЦО м. Львова провели практичний семінар для вихователів – методистів ЗДО “Принципи підходу до навчання та виховання дошкільнят за В. Сухомлинським” . Семінар відбувався у незвичному форматі ‒ разом з досвідченими педагогами плідно та активно працювали майбутні педагоги – студенти  Педагогічного  коледжу  ЛНУ ім. Івана Франка.

Методом коворкингу вихователь – методист ЗДО№169  Наталія Кульгавець ознайомила присутніх з досвідом роботи використання педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського в сучасному педагогічному процесі.

У ході виконання практичних завдань педагоги та студенти розкрили свій творчий та артистичний потенціал. Дякую всім за плідну співпрацю!

Окрема подяка за співпрацю дирекції та адміністрації Педагогічного коледжу.

Олена Наконечна, методист

Навчально  – методичного центру м.Львова