Постать Андрея Шептицього в листуванні Софії Шептицької

28.10.2018 | 21:46

23 жовтня 2018 року в  рамках проекту «Визначні особистості в історико-культурному вимірі України» відбулося засідання Школи педагогічної майстерності   викладачів Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка «Постать Андрея Шептицького в листуванні Софії Шептицької».

Мирослава Данилюк, викладач польської мови Педагогічного коледжу організувала засідання Школи педагогічної майстерності у Державному історичному архіві  м. Львова.

Оксана Гайова, завідувач відділу релігієзнавства Державного історичного архіву розкрила постать Андрея Шептицького на основі листування  з  матір’ю  Софією Шептицькою.

Висвітлені матеріали дали можливість ширше пізнати велич духа Андрея Шептицького.

Михайлишин Р.Р., методист Коледжу