Переведення на вакантне місце державного замовлення студентки І курсу спеціальності 231 «Соціальна робота» платної форми навчання Ганишин Вікторії Ярославівни

07.03.2021 | 12:19

Львівський національний університет імені Івана Франка

Відокремлений структурний підрозділ «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка»

Відповідно до «Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення» Львівського національного університету імені Івана Франка прийнято рішення про переведення на вакантне місце державного замовлення студентки І курсу спеціальності 231 «Соціальна робота» платної форми навчання Ганишин Вікторії Ярославівни ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка».