“Пам’ять Майдану”

15.02.2024 | 16:32
Вчора, 14 лютого 2024 року, у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові  відбувся дуже щемливий, атмосферний вечір, присвячений 10-річчю Революції Гідності “Пам’ять Майдану”.
Подія організована у співпраці Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові, УФОТО та Педагогічний фаховий коледж ЛНУ ім. Івана Франка.
Під час заходу відбулося відкриття виставки на матеріалах фондової колекції музею, підготованої працівниками музею Олесею Ванчурою та Яремою Безніском, де представлено світлини учасника подій Романа Метельського та мистецькі роботи художника Богдана Збризького. Під час відкриття виставки запрошені автори робіт поділилися своїми спогадами.
Окрім того студенти Педагогічного коледжу підготували зворушливий віршований та пісенний виступ.
Фото Ігоря Гнатіва
За матеріалами Музею