Ознайомлення з роботою Центру соціально-психологічної допомоги у Львівській області

07.04.2023 | 18:29

Наша подорож триває. Студенти Педагогічний фаховий коледж ЛНУ ім. Івана Франка познайомилися з Центром соціально-психологічної допомоги у Львівській області. Центр соціально-психологічної допомоги у Львівській області є комунальною установою Львівської обласної державної адміністрації, заснований у 2006 році за юридичною адресою м. Львів, вул. Коновальця,103. Відповідно до Положення Центру, координацію та методичне забезпечення діяльності центру здійснює Львівський обласний центр соціальних служб. Основне завдання установи: надавати притулок особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, забезпечення їх харчуванням, надання психологічної допомоги, сприяння отриманню безоплатної правової допомоги, реєстрації місця проживання, працевлаштуванню, навчання, тощо. Заклад працює в режимі денного та цілодобового стаціонару. Розрахований на 15 місць, термін перебування клієнтів не може перевищувати 90 діб. Потенційні клієнти Центру: особи, які потерпіли від домашнього насильства; самотні матері з дитиною ( або дітьми); неповнолітні матері з дитиною (або дітьми); внутрішньо переміщені особи; особи, які потрапили в складні життєві обставини; нарко-чи алкозалежні особи; особи з хронічним и захворюваннями, які перебувають госпіталізації чи щоденного медичного нагляду; особи з психічними захворюваннями. Клієнти, які перебувають у Центрі отримують наступну допомогу: допомога і підтримка психолога ; допомога у лікуванні; допомога юриста; допомога у влаштуванні на роботу навчання); допомога у як налагодженні стосунків з родичами; допомога в оволодінні соціально-побутовими навичками тощо. Студенти Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка щиро вдячні за змістовну лекцію Орисі Голуб, яка з 2016 року є директором Центру соціально-психологічної допомоги у Львівській області.

Верхоляк Марія, керівник підгрупи практикантів