Ознайомлення з роботою Ліцею №21 Львівської міської ради

07.04.2023 | 18:37

Однією із важливих баз практики студентів, яка дозволяє сформувати компетентності за освітньо-професійною програмою             “Соціальна педагогіка” є Ліцей 21 Львівської міської ради. Заклади освіти в усі часи розглядались як найважливіші інститути соціального становлення і виховання дітей, підлітків та молоді.

У закладі освіти, студенти познайомилися з діяльністю соціального педагога, завданнями та обов’язками, функціями, правами, технологіями та методиками соціально-педагогічної діяльності. Соціальний педагог-це педагогічний працівник, основна мета роботи якого полягає у забезпеченні соціально-правового захисту учнів школи та попередженні впливу негативних соціальних чинників на формування та розвиток особистості дитини. У школі він є громадським інспектором з охорони дитинства.   Студенти щиро вдячні за змістовну лекцію Світлана Сапіга .

Верхоляк Марія, керівник підгрупи практикантів, викладач соціальної педагогіки