Ознайомлення з діяльністю Закладу дошкільної освіти ( ясла-садок )№ 32 Львівської міської ради

24.04.2023 | 11:04

Студенти спеціальності Соціальна робота Педагогічний фаховий коледж ЛНУ ім. Івана Франка познайомилися з діяльністю Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок ) 32 Львівської міської ради. Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. Мова навчання та виховання дітей у закладі – українська. Зміст навчально-виховного процесу визначається Базовим компонентом дошкільної освіти. Мета- сформувати у дитини цілісну картину світу через освоєння основних сфер життя – Природи, Культури, Людей, Власного Я; виховати ціннісне ставлення до довкілля та самої себе; сприяти особистісному становленню і творчій самореалізації, формуванню її життєвої компетентності. У дошкільному закладі функціонує 4 групи загального розвитку. Кількість дітей -72. Щиро дякуємо за багаторічну співпрацю директорці Днз Мовчан Євгенії та практичному психологу Любов Жуковська.

Марія ВЕРХОЛЯК, викладач