Оголошується конкурс на переведення на 1 (одне) вакантне місце державного замовлення на І курсі спеціальності 231 Соціальна робота

06.11.2021 | 17:30

Львівський національний університет імені Івана Франка

Відокремлений структурний підрозділ

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно «Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення» ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» та розпорядження в.о. директора Коледжу від 05.11.2021 р. впродовж 08 – 12 листопада 2021 р. оголошується конкурс на переведення на 1 (одне) вакантне місце державного замовлення на І курсі спеціальності 231 Соціальна робота.

Впродовж 08 – 12 листопада 2021 р. студенти платної форми навчання І курсу спеціальності 231 Соціальна робота, які претендують на переведення на навчання за кошти державного замовлення, повинні подати у дирекцію Коледжу:

• особисту заяву на ім’я директора Коледжу;
  • копії документів, що підтверджують належність до пільгових категорій (за наявності);
  • довідку про склад сім’ї та довідку про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї (за необхідності);
  • копії документів, що підтверджують активну участь студента у науковому, громадському або спортивному житті: грамоти, дипломи, подяки, нагороди тощо (за наявності).