Оголошується конкурс на переведення на 1 (одне) вакантне місце державного замовлення на І курсі спеціальності 012 Дошкільна освіта та на 1 (одне) вакантне місце державного замовлення на І курсі спеціальності 122 Комп’ютерні науки

14.03.2024 | 12:32

Львівський національний університет імені Івана Франка

Відокремлений структурний підрозділ

«Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка»

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно «Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» та розпорядження в.о. директора Коледжу від 14.03.2024 р. впродовж 15 – 21 березня 2024 р. оголошується конкурс на переведення на 1 (одне) вакантне місце державного замовлення на І курсі спеціальності 012 Дошкільна освіта та на 1 (одне) вакантне місце державного замовлення на І курсі спеціальності 122 Комп’ютерні науки.

Впродовж 15 – 21 березня 2024 р. здобувачі освіти платної форми навчання І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта та І курсу спеціальності 122 Комп’ютерні науки, які претендують на переведення на навчання за кошти державного замовлення, повинні подати у дирекцію Коледжу :

– особисту заяву на ім’я в.о. директора Коледжу;

– копію навчальної картки студента (останній семестровий контроль);

– копії документів, що підтверджують належність до пільгових категорій (за наявності);

– довідку про склад сім’ї та довідку про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї (за необхідності);

– копії документів, що підтверджують активну участь студента у науковому, громадському або спортивному житті: грамоти, дипломи, подяки, нагороди тощо (за наявності).

                                                                                                                                     Адміністрація