Участь у  ХХ Міжнародній науково-практичній конференції  «Актуальні проблеми в системі вищої освіти: теоретико-методологічні і прикладні аспекти»

12.04.2019 | 11:51

15-17 квітня 2019 року на базі Барського педагогічного коледжу ім. М.Грушевського відбулася ХХ Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні проблеми в системі вищої освіти:теоретико-методологічні і прикладні аспекти”. У роботі конференції  взяли участь Романа Михайлишин, викладач педагогіки, етнопедагогіки, методист Педагогічного коледжу та  Леся Кос, викладач фахових дисциплін дошкільної освіти.

Викладачі виступили  з доповіддями:

Кос Л.В. – «Інтерактивні технології як засіб формування пізнавальної активності дітей дошкільного віку»,

Михайлишин Р.Р. – « Індивідуально-творчий потенціал педагога в професійній діяльності ».

У рамках  Професорської години конференції викладачі провели практичний семінар «Писанка – унікальний витвір декоративно-прикладного мистецтва».