Молодіжна акція до Дня рідної мови “Мова нас єднає” з нагоди Міжнародного дня рідної мови

26.02.2024 | 15:02
21 лютого 2024 року з нагоди Міжнародного дня рідної мови у Львівському Палаці мистецтв, відбулась молодіжна акція до Дня рідної мови ” Мова нас єднає “,організована Львівським обласним товариством ” Просвіта” ім. т . Шевченка
Захід розпочався виконанням Державного Гімну України, після якого присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у боротьбу за Україну.
З вступним словом виступив Голова Львівського обласного товариства «Просвіта» ім. Т, Шевченка Ярослав Пітко.
Відтак студенти та викладачі львівських навчальних закладів, а також гості мали можливість насолодитися мистецькою програмою . виступами колективів .
Серед них були колективи ЛНМУ імені Данила Галицького – Народна капела
«Музи Гіппократа», Народний ансамбль танцю ” Горицвіт” ім. Зенона Колобича
, Народний ансамбль «Медікус», а також Ансамбль Народного
художнього колективу капели бандуристок «Дзвіночок» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини,.
Прозвучали українські пісні у сольному виконанні Анни Ковальчук, Дмитра Романківа , Галини Паньків та інших.
Особливо приємно було бачити серед слухачів і виконавців молодь львівських навчальних закладів, зокрема  студентів ВСП “Педагогічний фаховий коледж  ЛНУ ім. Івана Франка”.
На завершення урочистого заходу прозвучали щирі слова вдячності нашим захисникам, які захищають нашу ДЕРЖАВУ УКРАЇНУ , нашу МОВУ .
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
За матеріалами Львівської Просвіти
Студенти грпи ШКВ -11 взяли участь і у флешмобі до Дня рідної мови. Відео виступу групи можна переглянути на сторінці Коледжу у  фейсбуці.