Міжнародна співпраця з Старопольською вищою школою

10.05.2018 | 14:34

Протягом 9-12 жовтня 2017 року у Старопольській вищій школі ( м. Кельце Польща ) відбувся семінар-конференція «Сучасна школа – польський та український досвід».

Про Старопольську вищу школу, навчальну та наукову діяльність розповіли учасники семінару: ректор – Ян Телус,  декан педагогічного факультету Йоланта Гурал-Полрола, координатор Юлія Борусінська.

Про можливі варіанти напрямів міжнародної співпраці щодо підготовки майбутніх фахівців присутнім розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Педагогічного коледжу ЛНУ імені Івана Франка Ольга Сулим.

У рамках зустрічі було погоджено проект договору про співпрацю між Педагогічним коледжем та Старопольською вищою школою щодо обміну викладачами та студентами, а також проведення спільних навчально-методичних семінарів і конференцій з актуальних питань освітньої діяльності.