Міжнародна конференція «Теорія і практика формування та розвитку творчої обдарованості майбутніх фахівців у системі професійної освіти»

26.05.2017 | 14:37

Романа Михайлишин,  методист  Педагогічного Коледжу,  асистент кафедри загальної та соціальної педагогіки факультету Педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка  і Леся Кос, завідувач відділення дошкільної  освіти Педагогічного Коледжу, асистент кафедри дошкільної та початкової освіти  факультету Педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у XVI  Міжнародній конференції «Теорія і практика формування та розвитку творчої обдарованості майбутніх фахівців у системі професійної освіти» ( м.Бар, Вінницька область). Зокрема, виступили з доповіддями: Романа Михайлишин «Писанка – унікальний витвір українського народного мистецтва: історія, традиції, сучасність»; Леся Кос – «Етнопедагогічні засади становлення особистості дошкільника» ( секція «Українська етнокультурна спадщина в контексті глобалізаційного полікультурного простору та в змісті національної і педагогічної освіти») та провели майстер-клас з писанкарства для викладачів і студентів 4-го курсу спеціальності «Образотворче мистецтво».

Романа Михайлишин, методист Коледжу