Методично-практичний семінар «Нова українська школа : інтегроване навчання»

20.10.2017 | 16:00

19 жовтня 2017 року у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся методично-практичний семінар «Нова українська школа : інтегроване навчання».

Із вітальним словом до учасників семінару звернулася методист Коледжу Романа Михайлишин.

Із вступним словом виступила Неля Сірант голова циклової комісії викладачів початкової освіти та природничо-математичних дисциплін, завідувач навчально-виробничої практики, яка зазначила, що актуальністю даного семінару є те, що в Україні, як і в усьому світі, набирає ваги так зване покоління Y, або “діти тисячоліття”, які народилися між 1990 і 2000 роками. Їхні погляди, спосіб життя кардинально відрізняються від старших поколінь. Для них немає чіткого розмежування між роботою, навчанням і відпочинком. Життя для них – це постійне творення, пізнання нового, самовдосконалення, гра та розвага.

Семінар провели учасники робочої групи із розробки нового Державного стандарту початкової  загальної освіти та учасники проекту «Нова українська школа» :

• Зелінська Ольга Іванівна, вчитель початкових класів СЗШ № 73 м. Львова, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист».
  • Гальвіцька Олена Леонідівна, вчитель початкових класів СЗШ  № 24 м. Львова – спеціаліст вищої  категорії, “Учитель-методист”.
  • Ганик Оксана Володимирівна, вчитель початкових класів ЗШ «Дивосвіт» м. Львова – спеціаліст вищої  категорії, “Старший учитель”.

На початку методично-практичного семінару учасники ознайомили з теоретичною частиною, а згодом провели майстер-клас з інноваційними методами навчання.

Н.Сірант,

голова циклової комісії викладачів

початкової освіти та природничо-математичних дисциплін,

завідувач навчально-виробничої практики