Методичне об’єднання завідувачів методичних кабінетів, методистів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області

02.06.2017 | 14:27

31 травня 2017 року на базі  Вишнянського коледжу Львівського національного Аграрного університету відбулося  засідання завідувачів методичних кабінетів, методистів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, яке провела Романа Михайлишин, методист Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка, голова методичного об’єднання завідувачів методичних кабінетів, методистів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Марія Храбко, к.сільськогосп. наук, заступник директора з навчальної роботи ознайомила присутніх з матеріально-технічною базою закладу.

Катерина Бешлей, методист  коледжу висвітлила особливості методичної роботи.

Тетяна Романів, голова методичного об’єднання кураторів груп розповіла про організацію національно-патріотичного виховання студентської молоді.

Викладачі української мови Катерина Глушко та Оксана Белей разом із студентами провели виховний захід «Хто загинув за Україну – буде жити у віках».

Оксана Спринь, голова циклової комісії викладачів соціогуманітарних дисциплін разом із студентами провели екскурсію в Музеї національно-визвольної боротьби українського народу ХХ – ХІ століття, який був відкритий у навчальному закладі 29 травня 2017 року.

Цікавою була екскурсія у Замок та музей Олександра Фредра, яку організували та провели Петро Гренюх, викладач історії та Лілія Скочиляс, викладач біології.

На завершення засідання учасники відвідали костел Успенія Пресвятої Богородиці.

Романа Михайлишнн, методист   Педагогічного коледжу Коледжу, голова методичного об’єднання