Майстер- клас з писанкарства

10.04.2017 | 12:29

6 квітня 2017 року викладач Коледжу  Тетяна Нежура та студенти групи ДШВ-11 Кавкун Тетяна, Колос Олена, Герило Ірина та Прокоп’як Соломія завітали у  Львівський автомобільно -дорожній  коледж   НУ “Львівська політехніка”  та  провели майстер – клас з писанкарства. Нежура Т.В. цікаво розповіла про цей неповторний вид народних ремесел, презентувала свої писанки, поділилась з нами своїми таємницями при їх створенні. Метою заходу було насамперед відродження народних звичаїв, обрядів, традицій, зокрема писанкарства як символу весни. Кожен учасник майстер-класу створив своє власне творіння – Великодню писанку-оберіг і щиро вірив, що вона принесе родині взаєморозуміння, щедрість, чистоту почуттів, здоров’я і благополуччя.

Фото і матеріали ЛАДК НУ “Львівська політехніка”