Літературно – музичний вечір до Дня працівників освіти «З теплом у серці, відданому дітям»

04.10.2019 | 14:36

2 жовтня 2019 р. у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка  відбувся літературно-музичний вечір  до Дня працівників освіти «З теплом у серці, відданому дітям»

Є певна символіка у тому, що свято педагогів ми відзначаємо восени – тієї благодатної пори, котра щедро обдаровує нас своїми плодами. Педагог  віддаєте дорогоцінні скарби знань і життєвої мудрості своїм вихованцям.

День дошкілля уже традиційно в Україні відзначається 27  вересня,  Міжнародний день соціального педагога — 2 жовтня, а  у першу неділю жовтня- День освітянина. У Педагогічному коледжі, як  і у святковому концерті до Дня працівника освіти, поєднались усі ці спеціальності, адже це свято не тільки  вчителів, а усіх, хто глибоко шанує та поважає працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

З вітальним словом до колег і студентів  звернулась директор Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат  історичних наук, доцент Сурмач Оксана Іванівна: «Хай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками у житті. Хай слово Викладач, Учитель буде завжди святим і чистим на Землі».  Оксана Іванівна зазначила: «Ваша професія – одна з найблагородніших, що об’єднує людей щирих помислів, почуттів і самопожертви. Саме ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які для багатьох стають життєвим кредо. Бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України».

Цікавою і насиченою була програма вечора, який провели ведучі свята Микитишин Наталія та Паславська Ольга  (студенти групи  ШКВ – 21).

Музичне слово про вчителя подарували присутнім студенти різних спеціальностей:  дошкільної освіти — Боднар Любов, початкової освіти — Колачник Соломія та  соціальної роботи —  Котлінська Лідія.

Проникливо і ніжно прозвучала у  виконанні  Боднар Любові пісня «Вихователько рідна» (слова Тамара  Коломієць,  музика – Ірини Каспрук, викладача Коледжу)

Зворушливим подарунком для присутніх стала  інструментальна композиція М.Ракова «Вокаліз» у виконанні Габло Софії, студентки групи ДШВ-11,(кларнет) та  Каспрук Ірина Миколаївни (рояль).

Прозвучало і поетичне слово. Вірші читали:«Вірш про вчителя»‒ Варунок Юля (ДШВ – 11), «До дня соціального працівника»‒ студентка групи ДШС-11 Костів Марія

Святковий настрій підтримали студенти групи ШКВ-22 Брода Анастасія, Тяжкун Ярина  та Іванович Ірина, група, які  виконали гумористичну сценку.

«Ми  щиро дякуємо Вам за любов до професії, бо вона передається у спадок й нам,

Ми вдячні Вам за тепло серця, бо воно зігріває й наші,

Ми прислухаємось до Ваших порад, бо вони допомагають нам бути розважливими,

Ми цінуємо те, що вірите в нас, бо віра Ваша робить нас сильними,

Ми плекаємо в собі все, що Ви зростили в нас.»

Символічним завершальним  акордом вечора стали слова Володимира Сосюри «Любіть Україну» (вірш прочитала Дацко Оксана ДШВ – 12)  та  виконання «Пісні про Україну»  Боднар Любою, яке підтримав увесь зал.

Організаторами  свята були студенти групи  ШКВ – 21,22 та викладачі Гриньо Людмила Ярославівна, Галата Діана Романівна.   Музичний керівник – Каспрук Ірина Миколаївна. Технічний супровід забезпечував  Ілля Леонов.

Дякуємо організаторам та всім присутнім!

Сенич Галина, завідувач лабораторії

Фото Олесі Лотоцької