Літературно-музичний вечір до Дня працівників освіти «З теплом у серці відданому дітям…» у Педагогічному коледжі

06.10.2017 | 20:20

Учителю! Який легкий твій труд,

Коли дитячі очі світяться завзяттям.

Все хочуть вміти, все бажають знати…

Тоді, учителю, легкий твій труд!

Буває вдячним, вчителю, твій труд,

Коли тебе згадають через роки,

Ті, що пішли у світ широкий,

Тоді, учителю, твій вдячний труд!

Такими рядками студентки II курсу початкової освіти Мочурат Марта та Мацієвська Маріанна розпочали літературно-музичний вечір «З теплом у серці відданому дітям…», який  відбувся 3 жовтня 2017р.  в Актовій залі Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

З вітальним словом до педагогів і студентів звернулась директор Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка, доцент, кандидат історичних наук Сурмач Оксана Іванівна: «…Бажаємо Вам, дорогі педагоги, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!»

У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор – у створених ним скульптурах, а педагог – у думках і справах своїх учнів. Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, свою Альма-матер, своїх духовних батьків – учителів, викладачів упродовж усього свого життя. Адже в кожному дні, прожитому у стінах рідного навчального закладу є щось неповторне, незабутнє, що залишає відбиток у душі. І саме у такі незабутні дні поринули всі присутні під час концертної програми.

Ведучими святкового концерту були Покиданець Анастасія та Свирид Світлана.

Впродовж святкової зустрічі звучали вірші та пісні у виконанні студентів Педагогічного коледжу :

Яйко Ліліанна виконала пісню «Любі вчителі»;

Вовк Тетяна «Черемшина»;

Композиція «Аве Марія» у виконанні Блистів Уляни, автор Бах-Гуно;

Котоус Софія «Сонце моє»; «Світанкова моя аморе». Музика Ірини Каспрук слова Григорія Васяновича;

Жартівлива композиція у виконанні Дусан Ігоря та Сотник Валерії «Підманула підвела»;

Попівняк Юлія «Хора дін Молдова»;

Авторський вірш про осінь прочитала  Стецик Оля;

Театральними акторами на святі були студенти Мищишин Вероніка, Шлапак Андріанна, Канцір Катерина, Артемишин Ірина.

У подарунок від випускниці 2017 року Педагогічного коледжу Мазан Руслани звучала пісня «Про свято».

Зворушливим музичним подарунком для присутніх стали музичні композиції у виконанні Дусан Ігоря «Під небом Парижа», «Золотава осінь», « А в Україні».

Фото Тетяни Урущак

Організатори : Г.Сенич, І.Каспрук,