Кваліфікаційний іспит студентів спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”

15.06.2020 | 19:37

12 червня 2020 р. молодші спеціалісти, студенти групи ШКД-21 спеціальності ” Інформаційна, бібліотечна та архівна справа ” успішно склали Державний іспит.
Державна екзаменаційна комісія № 4 за спеціальністю  029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа працювала у складі: голова комісії: Крохмальна Галина Іванівна. Члени комісії та екзаменатори: Цигилик-Копцюх Оксана ОлегівнаСоболевська Оксана Богданівна, Сулим Ольга Іванівна. Секретар ЕК       – Данилюк Мирослава Михайлівна.

Студенти продемонстрували належний рівень теоретичної й практичної підготовки в межах фахово зорієнтованих дисциплін

Особливу увагу екзаменаційна комісія звернула на високий рівень підготовки студентки Балог Данієли.

“За результатами державних іспитів екзаменаційна  комісія вважає, що студенти мають достатню підготовку для подальшої роботи за фахом або продовження навчання за обраною спеціальністю у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації”, – зазначила голова комісії Крохмальна Г.І.

Хочемо  подякувати за співпрацю. Бажаємо здоров’я,наснаги , успіхів у роботі,хороших студентів і дружній колектив на роботі, звершень  у своїх починаннях.