Круглий стіл “Партнерська співпраця зі закладами освіти та соціальними інституціями в контексті підготовки соціальних педагогів/соціальних працівників”

13.11.2023 | 12:01

Круглий стіл

“Партнерська співпраця зі закладами освіти

та соціальними інституціями в контексті підготовки

соціальних педагогів/соціальних працівників”

07 листопада 2023 року у ВСП “Педагогічний фаховий коледж Львівський  національний університет імені Івана Франка” циклова комісія педагогічно-психологічних і соціальних  дисциплін організувала  круглий стіл “Партнерська співпраця зі закладами освіти та соціальними інституціями в контексті підготовки соціальних педагогів/соціальних працівників”.

Засідання круглого столу відкрила Романа Михайлишин, голова циклової комісії.

З вітальним словом виступила Оксана Сурмач, кандидат історичних наук, доцент, в.о. директора Коледжу.

Ольга Сулим, заступник директора з навчально-виховної роботи ознайомила присутніх з освітньо-професійною програмою як комплексом освітніх компонентів підготовки фахового молодшого бакалавра спеціальності 231 Соціальна робота.

Оксана Дупелич, соціальний педагог СЗШ №42 м. Львова, голова методичного об’єднання соціальних педагогів Личаківського району розповіла про специфіку творчої професійної діяльності соціального педагога ЗЗСО.

Наталія Тибура, начальник відділу організації навчальних заходів  для сімейних форм виховання ЛОЦСС висвітлила сімейні форми влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Василина Сафарова, начальник Личаківсько-Галицького відділу соціальної роботи, Богдана Юренц, начальник Шевченківського відділу соціальної роботи, Наталія Савіцька, начальник Сихівського відділу соціальної роботи, Ольга Скварко, в.о. начальника Залізничного відділу соціальної роботи поділилися досвідом роботи з надання соціальних послуг у громаді.

Діана Ціхоцька, здобувач Ⅲ-го курсу спеціальності 231 Соціальна робота факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка, асистент вчителя ЗСШ № 42 м. Львова розповіла про особливості роботи зі соціально-незахищеною категорією школярів.

Христина Боднар, здобувач Ⅱ-го курсу спеціальності 231 Соціальна робота розкрила кваліфікаційну характеристику соціального педагога.

Марія Верхоляк, викладач фахових дисциплін соціальної роботи окреслила портрет соціального педагога.

Виставку соціальної педагогічної літератури підготували працівники бібліотеки: Галина Піх, завідувач бібліотеки, Ірина Гребеннікова, провідний бібліотекар.

Здобувачі Ⅰ-го курсу спеціальності 231 Соціальна робота привітали учасників круглого столу зі Міжнародним днем соціального педагога та Днем працівників соціальної сфери України віршем “Твори добро” та піснею “Люди”.