Команда “Water Space” Коледжу здобула 1 місце у Tech StartUp school Національного університету “Львівська політехніка”
Команда “Water Space”
ВСП “Педагогічний фаховий коледж ЛНУ імені Івана Франка” здобула
1 місце у Tech StartUp school Національного університету “Львівська політехніка”. Члени команди блискуче захистили свій проєкт по наданню послуг аналізу якості питної води, а також розроблений сайт, на якому представлені результати аналізів та інтерактивна карта з місць відбору та результатами досліджень.
![💧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t42/1/16/1f4a7.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
У майбутньому команда планує створити мобільний додаток та продовжувати досліджувати якість питної води не лише у Львівській області, але й у інших областях України.
Члени команди нагороджені сертифікатами, подякою Департаменту освіти і науки ЛОДА та грошовою винагородою!
Хочу додати, що цей проєкт і бізнес-ідея народились в рамках курсу «Компанія» по підприємництву від Junior Achievement Ukraine, над курсом якого команда працює протягом цього навчального року. Дякуємо за досвід і знання, набуті на Таборі підприємництва!
Вітаємо!!! ![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
Галина Химочка, викладач