Команда “Water Space” Коледжу здобула 1 місце у Tech StartUp school Національного університету “Львівська політехніка”

20.05.2023 | 21:37
Команда “Water Space”💧ВСП “Педагогічний фаховий коледж ЛНУ імені Івана Франка” здобула 🥇 1 місце у Tech StartUp school Національного університету “Львівська політехніка”. Члени команди блискуче захистили свій проєкт по наданню послуг аналізу якості питної води, а також розроблений сайт, на якому представлені результати аналізів та інтерактивна карта з місць відбору та результатами досліджень.
У майбутньому команда планує створити мобільний додаток та продовжувати досліджувати якість питної води не лише у Львівській області, але й у інших областях України.
Члени команди нагороджені сертифікатами, подякою Департаменту освіти і науки ЛОДА та грошовою винагородою!
Хочу додати, що цей проєкт і бізнес-ідея народились в рамках курсу «Компанія» по підприємництву від Junior Achievement Ukraine, над курсом якого команда працює протягом цього навчального року. Дякуємо за досвід і знання, набуті на Таборі підприємництва!
Вітаємо!!! 🎉💐
 Галина Химочка, викладач