Коли викладач любить свою роботу ❤️

18.01.2022 | 11:53

Кажуть, що дистанційне навчання неефективне і не дає можливості якісно комуні кувати студентам і викладачам. Але таку теорію повністю заперечує лист вдячності нашій колезі, прекрасному викладачу Природничого відділення, кандидату біологічних наук, старшому науковому співробітнику Інституту екології Карпат НАН – Шпаківській Ірині Миронівній, якій студенти подякували за працю такими словами:
«Велике спасибі Вам. Завдяки Вам ми дізнались багато про екологію.Дякуємо Вашим зусиллям та вашій праці. Ми від душі бажаємо вам міцного здоров’я і довголіття. Веселих свят! З повагою ПКБ-11,12» і цим чудовим колажем!

Ми ж дякуємо нашим студентам за екосвідомість, усі проведені пари, цікаві питання, гарні презентації і активність на заняттях! І бажаємо успіху на наступних іспитах!