Хай ніколи не згасне зірка Дошкілля!

06.10.2023 | 10:49
                     У ВСП “Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка” відбулася святкова зустріч фахівців дошкільної освіти (до Всеукраїнського Дня Дошкілля) під гаслом “Кар’єрний шлях вихователя закладу дошкільної освіти в сучасних умовах”.
                    На святкову зустріч були запрошені роботодавці, випускники та здобувачі освіти першого і другого курсів.
Роботодавці і випускники захоплено поділилися досвідом роботи з дошкільниками, особливо в сучасних
умовах, і дали слушні поради майбутнім вихователям.
                    Святкову зустріч продовжила педагогічна розвага “Тільки ми таквміємо і можемо”, в якій
взяли участь гості, викладачі і здобувачі освіти.Учасники розвагипродемонстрували знання, вміння, творчість і злагодженість у груповійроботі.
                         Першокурсники привітали присутніх поезією про вихователя і про важливість обраної
професії.
                          Хай ніколи не згасне зірка Дошкілля!
                                                                                       Нестер Мар’яна, викладач ЦК фахових дисциплін дошкільної освіти
Більше фото та відео на сторінці Коледжу у Фейсбук.