Інформація щодо зміну проведенні урочистої академії з нагоди початку нового навчального року

30.08.2021 | 20:36

Шановні колеги!

Відповідно до рішення Ректорату Львівського національного університету імені Івана Франка від 30 серпня 2021 року проведення урочистої академії з нагоди початку нового навчального року перенесено з площі біля пам’ятника Іванові Франку в приміщення Актової зали Університету.

Урочиста академія з нагоди посвяти студентів, які цьогоріч розпочинають своє навчання на бакалавраті, відбудеться 1 вересня 2021 року о 10:00 год. за участі представників першокурсників кожного факультету та коледжу і членів Вченої ради Університету.