Інформація про навчання в Університеті у другому семестрі

02.02.2021 | 16:03

Відповідно до Наказу Ректора № О-5 від 1 лютого 2021 року «Про навчання у другому семестрі 2020/2021 навчального року» навчання для студентів Університету розпочнеться 9 лютого 2021 року.

Навчальний процес у другому семестрі 2020/2021 навчального року відбуватиметься у дистанційному (лекційні заняття) та в очному форматі (практичні, семінарські, лабораторні заняття) з урахуванням «Протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», затверджених Постановою Головного санітарного лікаря України №50 від 22.08.2020 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». Освітній процес для студентів заочної форми здобуття освіти відбуватиметься виключно у дистанційному форматі.

Згідно з Наказом, проведення занять в аудиторіях дозволено лише для окремих академічних груп з дотриманням усіх санітарних заходів та обмежень. Водночас засідання Ректорату, Вченої ради, конкурсних комісій та Конференції трудового колективу Університету (факультету) проводитимуться з використанням дистанційних технологій.

Наказ