ВЕЛИКОДНІ ГАЇВКИ 2023

20.04.2023 | 20:04
Українці з давніх-давен у святкові Великодні дні збиралися біля церкви і водили гаївки.
Гаївки у християнський традиції відбивають радість весни і Воскресіння Христового. Після тривалого великого посту молодіжні забави, грайливі пісні особливо оживляли кожну місцевість. У гаївках поєднано: спів, танець, міміка та веселощі. В них величали весну і водночас молодість.
“Ми отримали нагоду підтримати давні традиції та водити гаївки у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського, який присвячений життю та творчій праці діяча.
Хочемо висловити слова вдячності нашим чудовим викладачам, Каспрук Ірині Миколаївні та Трачук Світлані Олександрівні. Ви завжди були поруч, підтримували, коригували і направляли. Спасибі вам за величезний багаж знань, навички і досвід, якими ви щедро ділилися!
Також, дякуємо всім гостям, які приєднались до нашого свята!!!”
     Студенти 2 курсу, спеціальності 012 Дошкільна освіта, групи : ДШВ-21, ДШВ-22.
Відбулись гаївки і у навчальному корпусі (вул. Туган-Барановського,7) та баазх практики. Більше відео і фото  на сторінці Коледжу у фейсбук.