Екскурсія в Музей Комп’ютерних Технологій

03.10.2022 | 15:13

Студенти першого курсу спеціальності “Соціальна робота” у рамках вивчення дисципліни “Сучасні інформаційні технології”  відвідали Музей Комп’ютерної Технологій Львівського університету.

Цей Музей -це  спільний проєкт Асоціації випускників та меценатів-колекціонерів Миколи й Галини Щербини та Володимира Матвійчука, які  подарували Університету свою колекцію, яка містить понад 100 експонатів, частина з яких є досить рідкісними та ексклюзивними.

Концепція майбутнього Музею передбачає постійно діючу інтерактивну експозицію історії комп’ютерів та відеоігор (переважно 80х рр. XX ст.), тематичні інтерактивні експозиції комп’ютерної техніки, експонати як виробництва СРСР, так і країн Заходу, акцент на історію IT в Україні та конкретно у Львові.

Дякуємо Миколі Щербині за пізнавальну, цікаву зустріч!

Галина Сенич. викладач ЦК гуманітарної та соціально-                                                                                                                                                           економічної підготовки