Екскурсія у музей-будинок Івана Франка

31.10.2023 | 15:00
              30 жовтня 2023 р. студенти природничих спеціальностей ВСП “Педагогічний фаховий коледж ЛНУ ім. Івана Франка”  відвідали музей-будинок Івана Франка, який побудував поет для своєї сім’ї. Немало цікавого дізналися наші студенти з розповіді екскурсовода п.Ганни, достовірні факти із життя Івана Яковича.
Перший український професійний письменник, який заробляв літературною діяльністю немалі гроші. Змалку вчився так, що знань вистачило підробляти репетиторством, а на зароблені гроші купував книги. Ще юнаком зібрав фантастичну бібліотеку українських і європейських авторів.
Іван Франко знав 14 мов на рівні перекладача. Письменник, поет, драматург, перекладач, критик, політик, історик, мистецтвознавець, економіст, доктор філософії, ГЕНІЙ.
           Дякуємо за цікаву екскурсію екскурсоводу Ганні і працівникам музею за збережені експонати!
                                                                                         Галина Химочка, викладач, керівник групи