Дорогі першокурсники!

16.09.2020 | 15:34

Дорогі першокурсники!

Щиро вітаю вас зі вступом до Педагогічного фахового коледжу!
На вас чекає цікаве і насичене студентське життя.
Ви вийдете зі стін Коледжу не лише конкурентоспроможними фахівцями, а й успішними людьми, патріотами своєї держави. Переконана, що студентство Педагогічного фахового коледжу за роки навчання використає весь освітній потенціал для здобуття знань і духовного зростання.
Працюйте наполегливо. Ваші зусилля обов’язково принесуть користь і державі, і регіону, і вашій родині.
Студентські роки мають стати часом інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу, що будуть супроводжувати Вас все життя.
Від усього серця бажаємо першокурсникам захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для всіх нас відправною точкою до підкорення нових вершин! З Днем знань!
                                                                                                       З повагою, директор Оксана Сурмач.