До відзнанчення Міжнародного дня студентів відбулась “Презентація талантів першокурсників”

16.11.2023 | 12:56

15 листопада 2023 р.у Коледжі відбулось свято “Презентація талантів першокурсників” з нагоди відзначення Міжнародного дня студентів.

Участь у заході взяли здобувачі перших курсів педагогічних спеціальностей Коледжу: 012Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта та 231 Соціальна робота (ОПП Соціальна педагогіка).

З вітальним словом до присутніх звернулась  в.о. директора ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка»,  доцент Сурмач О.І.: “Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. У них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.  Зі студентських лав починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі.”  Оксана Іванівна зазначила, що  три роки цей захід відбувався дистанційно, а цього року, дякуючи ЗСУ, ми можемо наживо спілкуватись і проводити цю зустріч, наголосивши: “Цінуйте кожен день, кожну мить -ви надія нашої держави! Збобувайте знання, освоюйте свій фах, будуйте своє майбутнє! Успіхів вам у всьому!”

Кожна група змогла представити себе творчо, по особливому: лунали пісні, відбувались гумористичні сценки,  студенти презентували  танцювальні композиції.

Дякуємо всім учасникам, керівникам груп, організаторам, всім, хто прийшов підтримати!

Координатори та ведучі заходу: Іваневич Марія, член студради Коледжу, Чавс Мар’яна, голова профбюро студентів Коледжу. Технічний супровід- Сеник Віталій, викладач. Фото та відео підготували: Діана Іващишин, Юля Краєвська,  Вікторія Басараб.

Сенич Галина, завідувач лабораторії

Ще більше фото і відео на сторінці Коледжу у Фейсбук.