До уваги абітурієнтів, які ще не подали документів для прийому на навчання!

18.08.2017 | 20:06

Шановні абітурієнти!

Повідомляємо Вам,  що рішенням Приймальної комісії  Коледжу оголошено додатковий набір вступників до Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодшого спеціаліста» за спеціальністю   012 Дошкільна освіта, який триватиме з 22 до 29 серпня 2017 року.

До 29 серпня 2017 року Ви маєте можливість подати заяву для вступу на заочну форми навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.

Прийом документів здійснюється виключно у паперовій формі за Вашої особистої участі  за адресою: м. Львів, вул. Туган-Барановського, 7,  аудиторія 40

Для подання заяви на навчання абітурієнтові необхідно мати із собою:

• оригінали та копії атестата про повну загальну середню освіту та додатка до нього;
  • сертифікати ЗНО з двох предметів:

• 012 Дошкільна освіта (заочна форма навчання)
    • Українська мова і література (обов’язково),
    • Історія України або біологія або іноземна мова (один із трьох на вибір вступника);

• документ, що посвідчує особу (паспорт);
  • військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних);
  • документ, який підтверджує право на вступ за особливими умовами (за його наявності).
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4.

Прийом оригіналів документів розпочнеться з 22 серпня 2017 року і триватиме для вступників на денну та заочну форми навчання до 29 серпня 2017 року.