До Дня пам’яті жертв Голодоморів  відбувся перегляд фільму “Ціна правди”

23.11.2023 | 15:33

До Дня пам’яті жертв Голодоморів  студентський актив  організував перегляд фільму “Ціна правди”.

Ґарету Джонсу, головному герою фільму, дивом вдалося побачити те, що радянська влада ретельно приховувала від світу, а потім повернутися назад у Британію. Там журналіст намагався усіма можливими засобами поширити інформацію про штучний голод і масову загибель людей.

«Я пройшов через безліч сіл і дванадцять колгоспів. Скрізь я чув плач: «У нас немає хліба. Ми помираємо!». Цей плач лунає по всій Росії; на Волзі; в Сибіру; в Білорусі; в Центральній Азії та Україні — «Передайте в Англію, що ми пухнемо від голоду», – писавҐарет Джонс про свою подорож до СРСР.

Але тоді побачена Ґаретом Джонсом правда не вписалася у загальну політику Заходу, щодо СРСР. Ґарета звинуватили у брехні, але його голос все ж прполунав, його почули.

“Голодомор -тема непроста,  її потрібно вивчати, пам’ятати, робити висновки”

Джавала Ірина, голова студради Коледжу