До Дня Гідності та Свободи студенти Коледжу провели інформаційний захід та відео флешмоб

22.11.2023 | 13:20

21 листопада – День Гідності та Свободи! Сьогодні студенти і викладачі природничого відділення ВСП Педагогічний фаховий коледж ЛНУ ім. Івана Франка провели захід, приурочений подіям на Майдані і Революції Гідності. Було вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні і воїнів АТО, переглянуто хроніку з Майдану, прочитані вірші, присвячені новітнім Героям. Студенти висловили слова подяки усім тим, хто нині жертовно боронить рідну Україну від ворога, і ми маємо можливість вчитися і працювати.

З фото та відео матеріали, які підготували студенти Коледжу до Дня Гідності і Свободи можна переглянути на сторінці Коледжу у фейсбуці.