День вишиванки у Педагогічному коледжі

17.05.2019 | 17:09

День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Студенти  і викладачі Педагогічного коледжу традиційно у цей День  прийшли на заняття та на бази практики  у вишиванках і відзначили його проведенням фото-флешмобу.

День вишиванки  завжди проходить у світлий  Великодній час і  це   символічно, тому студенти  не лише робили фото, а й з задоволенням водили Гаївки, а групи спеціальності «Дошкільна освіта» ДШВ-11 та 22 виконали великодній гімн «Христос Воскрес!».

Шануймо наші традиції! Хай життя буде насиченим різними барвами як кольори наших вишиванок…Слава Україні!!!

Каспрук Ірина, викладач методики музичного виховання