День вишиванки у Педагогічному фаховому коледжі

21.05.2023 | 07:34
У сьогоднішній прекрасний день «День Вишиванки» , практиканти групи ШКВ-11 разом із заступником директора Коледжу Сулим Ольгою Іванівною, мали змогу побувати на святковій лінійці у початковій школі №53.👩‍🏫
Послухавши ,неймовірні історії про створення вишиванок,поспостерігавши таланти ще зовсім юних дітей🥰,їхнє бажання цінувати та зберегти цінність української вишиванки ,наш «код» української єдності та незламності 💓, ми зрозуміли ,що саме такі свята ,такі організаційні моменти школи,дирекції ,вчителів та учнів, підштовхують нас ,і на далі розвиватися у педагогічному руслі.
Дякуємо, адміністрації школи,учителям ,за кожний проведений урок ,за кожну проведену хвилину у школі ,за теплу зустріч студентів нашого Колдежу .
Перемога України у наших руках,та у руках наших молодих патріотів держави.
Разом до перемоги!💙
Слава Україні!💛
Діана Мандат, студентка
Добрий день Незламні 🇺🇦❤️
Сьогодні ми відзначаємо – день Вишиванки!
Це не просто святкове вбрання – це традиційний одяг нашого народу, це духовна броня, оберіг кожного Українця!
Ще від незапам‘ятних часів Українці носили Вишиванки. Вважається, що вони з‘явилися в гардеробі у представників трипільської культури, яка вважається найбільш розвинутою і загадковою.
У скіфських племен також були вишиті сорочки.
На думку істориків вони слугували свого роду оберегом в бою.
За часів Запорозької Січі невід‘ємною частиною одягу козаків також була вишита сорочка.
Вдягаючи цього дня Вишиванку, яка є традиційним одягом нашого народу, ми вшановуємо культурні традиції наших предків.
Студенти групи ДШВ-22 вітають вас З Днем вишиванки.🇺🇦🇺🇦🇺🇦
                                                                                    Оля Леська, студентка
Вітання від групи ДШВ-11
Більше фото і відео на стрінках Коледжу у фейсбуці