День абітурієнта у Львівському університеті

15.04.2019 | 10:45

У  суботу, 13 квітня 2019 року, у  головному корпусі  Львівського національного університету  імені Івана Франка відбувся Всеукраїнський день абітурієнта. Гості заходу змогли ознайомитися одночасно з усіма факультетами, коледжами та освітніми можливостями.
Подія відбулася у форматі відкритої дискусії питань-відповідей. Було передбачено спілкування з деканами, студентами і консультації Приймальної комісії.Також, під час заходу були представлені три інноваційні бакалаврські програми «Статистичний аналіз даних», «Кібербезпека» та «Інженерія програмного забезпечення», які вперше набиратимуть студентів і функціонують за підтримки Львівського ІТ Кластеру.

Директор Педагогічного коледжу  доц. Сурмач О. І. представила нову освітню програму “Музеєзнавсво, пам’яткознавство”(спеціалізація: Музейні комунікації у сфері освіти та культури).
Дякуємо організаторам, волонтерам та усім присутнім.

Ольга Кузьмич, студентка ІІ курсу спеціальності “Дошкільна освіта”