Час духовного зросту

20.03.2017 | 13:39

Національний художній музей імені Андрея Шептицького одна з найвизначніших в Україні скарбниць пам’яток вітчизняної культури і мистецтва. Предметом особливої гордості є найбільша й найповніша в Україні колекція середньовічного українського сакрального мистецтва XII-XVIII століть. Це ікони, скульптура, рукописи і стародруки, декоративна різьба, металопластика та гаптовані церковні тканини. Найбільш багатогранно у збірці музею представлена ікона XIV-XVIII ст., здебільшого з теренів Західної України. Саме до такого мистецтва змогли “доторкнутися” студенти Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка, зокрема,  групи ШКВ – 11 та ДШВ – 11 (керівники академгруп  студентів Кірсанова О.В. та Нежура Т.В.).

Екскурсія в музей відбулась під час Великоднього посту, адже саме  це  час  осмислення і роздумів, час  духовного та  морального  зросту кожного з нас.

Тетяна Нежура, викладач